دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

جک ، سوکت شارژر و USB لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion 15-AU

نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

15-AU جک برق با کابل اچ پی

جک شارژ hp pavilion 15-au لپ تاپ این‌گونه است که با سیم به مادربرد متصل می‌شود. روی مادربرد لپ تاپ هم یک سوکت برای اتصال این جک برق وجود دارد. تعویض این نوع جک برق، بسیار آسان است زیرا جک همراه با کابل است و با جا زدن در سوکت کار می کند. اندازه این سوکت 3* 4.5 میلی متر می باشد و کابل آداپتورسر فیش آبی سوزن دار سر کج سه سیم می باشد. شما میتوانید قیمت خرید جک برق اچ پی 15-au را در این صفحه مشاهده نمایید

15-AU جک برق اچ پی

جک برق hp pavilion 15-au کابلی می باشد که انتهای آن به یک کابلی که انتهای آن سوکت متصل می شود .رنگ سیم ها در کابل بسیار مهم می باشد. جک برق در اثر استفاده مکرر روزانه و گاهی کشیده شدن کابل شارژر یا ضربه به فیش شارژر آسیب می بیند. گاهی با قطع و وصل شدن برق متوجه این ایراد می شویم و گاهی با داغ کردن بیش از حد محل اتصال فیش آداپتور به dc jack. اندازه این سوکت  3* 4.5 میلی متر می باشد و کابل آداپتورسر فیش آبی سوزن دار سرکج سه سیم می باشد. شما می توانید قیمت خرید جک برق اچ پی 15-au را در این صفحه مشاهده نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات