دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ لنوو تینک پد Lenovo ThinkPad E530

قاب کف لنوو E530قاب کف لپ تاپ یا همان قاب D در بخش پایینی لپ تاپ قرار می‌گیرد و تا امداد حاشیه های کناری ادامه داشته و از اصلی ترین قطعه یا همان مادربرد نوت بوک محافظت می کند اکثر قطعات دستگاه روی مادربرد نصب می شود و این قطعه حساس نیاز به محافظت دارد بنابراین قاب کف باید از جنسی ساخته می&z..
8,185,900 ریال
قاب پشت ال سی دی لنوو E530این قاب همان قاب پشت صفحه نمایش لپ تاپ است که به آن درب بالایی لپ تاپ یا قاب A نیز گفته می شود این قطعه به دلیل آنکه در معرض فشار و ضربه است، از جنسی ساخته می‌شود که استقامت بیشتری داشته باشد. در صورتی که آسیب ورودی به این قاب و شکستگی آن سطحی و ابتدایی باشد م..
9,145,100 ریال
قاب کنار کیبرد لنوو E530توجه: کیبرد بدون نام لاک برای قاب کنار کیبرد Lenovo Thinkpad Edge E530-E535 Black سازگار می باشد.قاب و پوشش لپ تاپ به عنوان بدنه اصلی لپ تاپ و همانند یک اسکلت یا استخوان وظیفه کنار هم نگه داشتن سایر قطعات لپ تاپ را بر عهده دارد این قطعه از لپ تاپ یکی از اجزای بسیار حس..
10,812,800 ریال
قاب جلو ال سی دی لپ تاپ لنوو Thinkpad Edge E530 مشکی
نا موجود
قاب جلو ال سی دی لنوو E530قاب دور ال سی دی لپ تاپ یا قاب B از دیگر قاب های بالایی لپ تاپ می باشد. این قاب بیشتر جنبه زیبایی دارد و وجود آن نقش اساسی ای در استحکام لپ تاپ ندارد. از جمله عوامل که باعث شکستگی قاب A و B می شود خرابی لولا است. اگر لولا لپ تاپ شما به مشکل خورده است ، حتماً آن را تعویض..
قاب کف لپ تاپ لنوو Thinkpad Edge E530 مشکی خط و خش دار
نا موجود
قاب کف لنوو E530به قاب کف یا زیر لپ تاپ E530 کاور D یا Base Cover نیز گفته می شود.این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد ، می باشد. رسانا نبودن این قطعه از نظر الکتریکی اهمیت خاصی دارد. هرگونه رسانایی در این بخش می‌تواند تاثیرات منفی برای قطعات دستگاه داشته باشد. شما م..
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

قاب لنوو ThinkPad E530

وظیفه قاب های لپ تاپ Lenovo ThinkPad E530 نگهداری از قطعات داخلی نوت بوک می باشد زمانی که قاب لپ تاپ دچار شکستگی می شود، عملا خطرات بسیار زیادی لپ تاپ شما را تهدید می کند. از جمله این تهدیدات میتوان به شکستگی برد اصلی و همچنین قطع شدن کابل فلت اتصال تصویر و همچنین شکسته شدن ال ای دی / ال سی دی لپ تاپ اشاره نمود.

انواع قاب لپ تاپ لنوو تینک پد E530

قاب پشت ال سی دی تینک پد E530
قاب جلو ال سی دی تینک پد E530
قاب کنار کیبرد تینک پد E530
قاب کف لپ تاپ تینک پد E530

قاب پشت ال سی دی ( Back Cover ) :قاب پشت مانیتور E530 که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود، این قاب در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد. 

قاب دور ال سی دی ( Front Cover-Bezel Cover ) :قاب دور یا جلوی مانیتور E530 که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود.

قاب دور صفحه کلید ( Upper Case ) : قاب دور کیبورد E530 که به آن اختصارا کاور c نیز گفته می شود. این قاب همانطور که از نام آن مشخص است، در برگیرنده کیبورد و تاچ پد دستگاه است. که در برخی مواقع فینگر پرینت یا فینگر تاچ لپتاپ هم روی آن سوار می شود.

قاب کف ( Bottom Case ) : به قاب کف یا زیر لپ تاپ E530 اختصارا کاور D یا Base Cover نیز گفته می شود. این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد، می باشد. برای اینکه بدانیم قاب کف دستگاه آسیب دیده است یا خیر، باید بین قاب دور کیبورد و قاب کف دستگاه را بررسی کنیم. اگر بین این دو قاب شکاف یا فاصله ایجاد شود و یا جای پیچ های دستگاه به علت فشار یا ضربه آسیب دیده باشد، این موضوع باید توسط تعمیرکار حرفه ای لپتاپ مورد بررسی قرار گیرد.

شما می توانید قیمت خرید قاب لنوو E530 را در این صفحه مشاهده نمایید.

لولای لپ تاپ( Hinge): لولای نوت بوک Lenovo ThinkPad E530 به عنوان یک قطعه پر اصطکاک در هر نوت بوک بوده و وظیفه باز و بسته نمودن درب دستگاه را انجام می دهد که مشخصاٌ میزان زیادی از فشار و وزن را تحمل می نماید.
 

سوالات متداول

شکستگي قاب کف باعث آسيب رسيدن به جک برق شده و جک برق دچار قطعي و یا اتصالی شده است.

بله ، امکان دارد با شکستگي در قسمت قاب پشت ال سي دي سبب شل شدن مانيتور لپ تاپ ميشود و ممکن است ال اي دي شما شکسته شود و يا فلت و تصوير آسيب ببيند که در صورت آسيب ديدگي فلت ، مادربرد نيز آسيب مي بيند.

خير، معمولا بايد لولا عوض شود مگر اينکه شکستگي لولا باعث آسيب رسيدن به جاي پيچ قاب شود

زماني که قسمت هاي مهم قاب مانند جا پيچ هاي لولا و يا قسمتي که فلت تصوير قرار دارد شکسته شده باشد ممکن باشد به ال اي دي و فلت ، جک برق يا مادر بورد آسيب ببيند.

خير. فقط داراي يک هفته مهلت تست مي باشد که مي توانيد مرجوع کنيد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات