دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad B50-70

فن لپ تاپ لنوو IdeaPad B50-30_B50-70 غیراورجینال
نا موجود
فن لپ تاپ لنوو IdeaPad B50-30_B50-70 وظیفه فن لنوو آیدیاپد B50-70  در لپ تاپ  خنک نگه داشتن cpu می باشد اگر دستگاه بیش از اندازه گرم  شود و یا صدا غیر عادی  بدهد باید  اقدام به تعویض فن Lenovo IdeaPa B50-70  نمایید .برای اطلاعات بیشتر میتوانید قیمت خرید انواع فن ر..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن لنوو B50-70

فن Lenovo IdeaPad B50-70 در تمامی لپ تاپ ها وجود دارد و وظیفه آن خنک نمودن اجزای درونی و تهویه هوای داخل نوت بوک می باشد. فن لپ تاپ لنوو IdeaPad B50-70 هنگام گرم شدن نوت بوک شروع به کار می نماید و توسط هیت سینک باعث خنک شدن قطعات مهم لپ تاپ از جمله سی پی یو می شود. درصورتیکه صدای فن غیرمعمول بود و یا تغییر دما در قسمت فن مشاهده شد حتما نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.فن موجود دارای یک هفته ضمانت مهلت تست می باشد.

قیمت خرید فن لنوو آیدیاپد B50-70

قرارگرفتن لپ تاپ بر روی سطوح نامناسب مانند فرش ، پتو، موکت و… باعث آسیب رساندن به فن لپ تاپ دل 3521 می شود .¬بنابراین بهتر است زمان کار با لپتاپ به محل قرار دادن آن توجه داشته باشیم تا مانعی برای ورود و خروج هوا وجود نداشته باشد.در غیر این صورت مجبور به تعویض فن می شوید که شما می توانید با مراجعه کردن به این صفحه قیمت خرید فن نوت بوک Lenovo IdeaPad B50-70 را مشاهده نمایید
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات