دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad G50-80

 فن لنووG50-70 فن لپ تاپ Lenovo IdeaPad G50-70 وظیفه تعادل دما را در دستگاه دارد،لپ تاپ ها اجزای بسیاری دارند که در هنگام کار می‌توانند بیش از حد گرم شوند برای خنک و کارآمد نگه داشتن همه قطعات‌ لپ تاپ معمولاً یک فن در پس زمینه اجرا می‌شود با این وجود با گذشت زمان فن لپ تاپ لنو..
697,600 ریال
فن لپ تاپ لنوو IdeaPad G50-70 اورجینال کالای فوق فن لپ تاپ لنوو IdeaPad G50-70 اورجینال میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع فن لپ تاپ G50-70 به فن لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad G50-70 مراجعه نمایید. *توجه: امکان دارد فن Lenovo IdeaPad G50-70 ORG مطابق با عکس داخل سایت برای شما ..
1,079,100 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن لنوو G50-80

فن لپ تاپ Lenovo IdeaPad G50-80 عملیات خنک کردن سیستم و قطعاتش را انجام می دهد. فن نوت بوک لنوو G50-80 از قطعاتی است که اگر دچار صدمه  شده باشد عملکرد آن در کوتاه مدت تاثیری نخواهد داشت اما در درازمدت باعث می شود به سایر قطعات نیز آسیب برسد. بسیاری از فن ها از نظر ظاهری مشابه یکدیگر هستند و تنها تفاوت بین آنها در ولتاژ،آمپر،تعداد پره ها و تعداد سیم آنها میباشدپس در هنگام خرید حتما به آنها توجه نمایید.

قیمت خرید فن لنوو آیدیاپد G50-80

فن های لپ تاپ لنوو آیدیاپد G50-80 دارای دو مدل فن OEM و ORG یعنی فن اورجینال و غیر اورجینال می باشند.اگراین نکته برای شما مهم است حتما هنگام خرید به آن توجه داشته باشید. معمولا خرابی فن ها را می توان از طریق صدایی که ایجاد می کنند تشخیص داد،زیرا در حالت عادی صدای فن بسیار کم است.بنابراین بهتر است زمانی که با نوت بوک کار انجام می دهید لپ تاپ را بر روی سطح مناسب قرار دهید تا از آسیب رسیدن به آن جلوگیری نمایید.شما می توانید با مراجعه کردن به این صفحه قیمت خرید فن Lenovo IdeaPad G50-80 را مشاهده نمایید.

نحوه تعویض فن و هیت سینک لپتاپ لنوو G50-80

برای تعویض فن و هیت سینک لپ تاپ لنوو G50-80 ابتدا از خاموش بودن آن اطمینان حاصل نمایید. در قدم بعدی طبق تصویر زیر تمام پیچ های قاب کف و 3 عدد پیچ درب را باز نمایید و درب را به صورت کشویی خارج نمایید.

در قدم بعدی 3 عدد پیچ مربوط به فن را باز نموده و سوکت فن را نیز آزاد نمایید.لازم به ذکر است برای جلوگیری از آسیب دیدگی فلت ها ، سوکت فلت های نزدیک به آن را نیز آزاد نمایید.

 و در قدم بعدی برای تعویض هیت سینک ابتدا 3 عدد پیچ مربوط به کیبرد را باز نمایید.


در قدم بعدی خارهای بالای کیبرد آزاد شود و کیبرد را از قاب جدا نمایید .( لازم به ذکر است برای جلوگیری از پارگی فلت قبل از آن که کامل کیبرد را جدا نمایید اول سوکت فلت را طبق تصویر زیر جدا نمایید.)

در قدم بعدی همه ی فلت ها را آزاد نمایید.

در قدم بعدی پیچ های باقی مانده بر روی مادربرد را باز نموده و فلت های تبدیل درایو ، یو اس بی و اسپیکر را از روی مادربرد به آرامی جدا نمایید. و مادربرد را آزاد کنید.

در قدم نهایی مادربرد را از قاب در بیاورید و 7 عدد پیچ هیت سینک را باز نموده و هیت سینک را آزاد نمایید.


 
 
 
 
 
 

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات