دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

لوازم مصرفی و تجهیزات تعمیرات لپ تاپ و تبلت

پیچ M2.5x5پیچ ها از لحاظ ابعاد، اندازه و شکل ظاهری انواع متفاوتی دارند که در قطرهای 2 میلیمتر، 2.5 میلیمتر، 3 میلیمتر و ارتفاع های مختلف ارائه میگردند. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع پیچ لپ تاپ کلیک نمایید.کالای فوق پیچ M2.5x5 با قطر 2.5 میلیمتر و ارتفاع 5 میلیمتر بوده که این ابعاد دارای ..
14,170 ریال
پیچ M2x8پیچ ها از لحاظ ابعاد، اندازه و شکل ظاهری انواع متفاوتی دارند که در قطرهای 2 میلیمتر، 2.5 میلیمتر، 3 میلیمتر و ارتفاع های مختلف ارائه میگردند. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع پیچ لپ تاپ کلیک نمایید.کالای فوق پیچ M2x8 با قطر 2 میلیمتر و ارتفاع 8 میلیمتر بوده که این ابعاد دارای 4% تلر..
14,170 ریال
پیچ M2.5x10پیچ ها از لحاظ ابعاد، اندازه و شکل ظاهری انواع متفاوتی دارند که در قطرهای 2 میلیمتر، 2.5 میلیمتر، 3 میلیمتر و ارتفاع های مختلف ارائه میگردند. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع پیچ لپ تاپ کلیک نمایید.کالای فوق پیچ M2.5x10 با قطر 2.5 میلیمتر و ارتفاع 10 میلیمتر بوده که این ابعاد دار..
14,170 ریال
نحوه یروگرم بایاس به صورت آنلاین توسط RT809H: در این روش برای سهولت و تسریع در پروگرم آی سی بایاس نیاز نیست که بایاس از روی مادربرد برداشته شود و به راحتی می توان آی سی بایوس را به صورت آنلاین روی مادربرد پروگرم کرد.  ابتدا نرم افزار RT را روی سیستم نصب می نماییم، پروگرمر RT را با است..
1,057,300 ریال
پیچ M3x16پیچ ها از لحاظ ابعاد، اندازه و شکل ظاهری انواع متفاوتی دارند که در قطرهای 2 میلیمتر، 2.5 میلیمتر، 3 میلیمتر و ارتفاع های مختلف ارائه میگردند. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع پیچ لپ تاپ کلیک نمایید.کالای فوق پیچ M3x16 با قطر 3 میلیمتر و ارتفاع 16 میلیمتر بوده که این ابعاد دارای 4% ..
17,440 ریال
پیچ M2.5x20پیچ ها از لحاظ ابعاد، اندازه و شکل ظاهری انواع متفاوتی دارند که در قطرهای 2 میلیمتر، 2.5 میلیمتر، 3 میلیمتر و ارتفاع های مختلف ارائه میگردند. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع پیچ لپ تاپ کلیک نمایید.کالای فوق پیچ M2.5x20 با قطر 2.5 میلیمتر و ارتفاع 20 میلیمتر بوده که این ابعاد دار..
14,170 ریال
پیچ M2.5x15پیچ ها از لحاظ ابعاد، اندازه و شکل ظاهری انواع متفاوتی دارند که در قطرهای 2 میلیمتر، 2.5 میلیمتر، 3 میلیمتر و ارتفاع های مختلف ارائه میگردند. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع پیچ لپ تاپ کلیک نمایید.کالای فوق پیچ M2.5x15 با قطر 2.5 میلیمتر و ارتفاع 15 میلیمتر بوده که این ابعاد دارای 4%..
14,170 ریال
پیچ قاب M3x4پیچ ها از لحاظ ابعاد، اندازه و شکل ظاهری انواع متفاوتی دارند که در قطرهای 2 میلیمتر، 2.5 میلیمتر، 3 میلیمتر و ارتفاع های مختلف ارائه میگردند. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع پیچ لپ تاپ کلیک نمایید.کالای فوق پیچ M3x4 با قطر 3 میلیمتر و ارتفاع 4 میلیمتر بوده که این ابعاد دارای 4%..
14,170 ریال
Programmer Converter Zif ITE For RT809تبدیل پروگرمر کیبردی ITE همراه سوکت کیبردی 30 پین ارسال میشود...
643,100 ریال
پیچ هارد لپ تاپ M3x5پیچ ها از لحاظ ابعاد، اندازه و شکل ظاهری انواع متفاوتی دارند که در قطرهای 2 میلیمتر، 2.5 میلیمتر، 3 میلیمتر و ارتفاع های مختلف ارائه میگردند. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع پیچ لپ تاپ کلیک نمایید.کالای فوق پیچ هارد لپ تاپ M3x5 با قطر 3 میلیمتر و ارتفاع 5 میلیمتر بوده ک..
14,170 ریال
پیچ هارد لپ تاپ M3x16پیچ ها از لحاظ ابعاد، اندازه و شکل ظاهری انواع متفاوتی دارند که در قطرهای 2 میلیمتر، 2.5 میلیمتر، 3 میلیمتر و ارتفاع های مختلف ارائه میگردند. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع پیچ لپ تاپ کلیک نمایید.کالای فوق پیچ هارد لپ تاپ M3x16 با قطر 3 میلیمتر و ارتفاع 16 م..
14,170 ریال
پیچ M2x5پیچ ها از لحاظ ابعاد، اندازه و شکل ظاهری انواع متفاوتی دارند که در قطرهای 2 میلیمتر، 2.5 میلیمتر، 3 میلیمتر و ارتفاع های مختلف ارائه میگردند. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع پیچ لپ تاپ کلیک نمایید.کالای فوق پیچ M2x5 با قطر 2 میلیمتر و ارتفاع 5 میلیمتر بوده که این ابعاد دارای 4% تلر..
14,170 ریال
پیچ M2.5x8پیچ ها از لحاظ ابعاد، اندازه و شکل ظاهری انواع متفاوتی دارند که در قطرهای 2 میلیمتر، 2.5 میلیمتر، 3 میلیمتر و ارتفاع های مختلف ارائه میگردند. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع پیچ لپ تاپ کلیک نمایید.کالای فوق پیچ M2.5x8 با قطر 2.5 میلیمتر و ارتفاع 8 میلیمتر بوده که این ابعاد دارای ..
14,170 ریال
نمايش 1 تا 20 از 130 (7 صفحه)

آیا شما با لوازم تعمیرات لپ تاپ، تبلت و موبایل آشنا هستید؟ آیا میدانید که شامل چه ابزارها و تجهیزاتی می‌شود؟ در این مقاله ما به معرفی لوازم تعمیرات پرداخته‌ایم. همچنین برخی از لوازم‌هایی که تعمیرکاران از آن بسیار استفاده می‌کنند را برای شما توضیح داده‌ایم. در آخر مقاله هم به برخی از عواقبی که ناشی از عدم استفاده از لوازم تعمیرات می‌شود، اشاره کرده‌ایم. تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

لوازم تعمیرات لپ تاپ شامل چه مواردی می‌شود؟

آشنایی با لوازم تعمیرات لپ تاپ و نحوه کارکرد آنها یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که باید به آن توجه داشته باشید. برای تعمیر لپ تاپ لازم است از ابزار و تجهیزات گوناگون و مناسبی استفاده کنیم. تعمیر لپ تاپ با ابزار نامناسب می‌تواند به قطعات آن آسیب وارد نماید و باعث بیشتر شدن خرابی شود. ابزار و وسایل موردنیاز برای تعمیرات لپ تاپ ها بسیار گسترده و متنوع است. ازجمله لوازم تعمیرات می‌توان به خمیر فلکس، هویه، پد سیلیکون، خمیر سیلیکون اشاره کرد. همچنین در بسیاری موارد، تجهیزات مناسب، کار را بسیار راحت‌تر و سریع‌تر می‌کند.

لوازم تعمیرات پرمصرف لپ تاپ کدم‌اند؟

در ادامه ما نام برخی لوازمی را که در تعمیرات لپ تاپ بسیار پرکاربرد است قید می‌کنیم؛

درزمان انجام سرویس فن لپ تاپ، خمیر سیلیکون روی چیپ های دستگاه عوض می‌شود. از این خمیر برای انتقال گرمای بهتر استفاده می‌شود.

خمیر فلکس نیز از لوازم تعمیرات است و از این خمیر در زمان لحیم‌کاری دستگاه استفاده می‌شود.

  • سیم لحیم

از دیگر لوازمی که تعمیرکاران استفاده می‌کنند، سیم قلع است. از این سیم برای لحیم کاری دستگاه استفاده می‌شود.

  • هویه و هیتر

تعمیرکاران از هیتر و هویه برای گرم کردن و جدا کردن بخش‌های لحیم شده استفاده می‌کنند. این دستگاه‌ها با گرمایی که تولید می‌کنند، باعث ذوب قلع می‌شوند.

  • سیم چین

سیم چین از جمله ابزارهای پرکاربرد در حوزه برق و الکترونیک می‌باشند که از آن برای قطع، برش و یا لخت کردن سیم و کابل استفاده می‌شود.

  • مولتی متر

مولتی‌متر (Multimeter) دستگاهی برای اندازه‌گیری چندین کمیت الکتریکی از قبیل ولتاژ، جریان، مقاومت الکتریکی، ظرفیت خازنی و … است. با مولتی متر می‌توان سلامت یا مشخصات قطعات الکتریکی یا الکترونیکی را ارزیابی کرد.

  • پیچ گوشتی

از پیچ گوشتی به‌منظور باز یا بسته کردن انواع پیچ‌ها استفاده می‌شود.

درصورتی‌که لوازم و ابزار مناسب را برای تعمیر نداشته باشیم، چه می‌شود؟

تعمیر لپ تاپ، تبلت و موبایل کار بسیار دشواری است که باید توسط متخصص انجام شود. همچنین کسی که کار تعمیر را انجام می‌دهد، از ابزارهای مناسب این کار استفاده می‌کند تا بتواند کار خود را به‌درستی و بدون ایجاد مشکل بیشتر انجام دهد. در بسیاری از موارد به دلیل استفاده نکردن از تجهیزات مناسب، باعث خواهید شد خرابی در هنگام تعمیر بیشتر شود. در ادامه برخی مشکلات را دراین‌باره بیشتر توضیح می‌دهیم؛

  • خمیر فلکس

از این خمیر در زمان لحیم کاری دستگاه استفاده می‌شود. باید توجه داشته باشید که استفاده از روغن فلکس، ضروری می‌باشد.

  • خمیر سیلکون

خمیر سیلیکون باعث انتقال گرما در لپ تاپ می‌شود. اگر به این خمیر در زمان سرویس توجه نشود، باعث خرابی دستگاه خواهد شد.

  • پیچ گوشتی

اگر از پیچ‌گوشتی مناسب برای باز کردن پیچ استفاده نکنیم، باعث می‌شویم که پیچ هرز شده و درنتیجه خراب شود.

در این مطلب ما برخی لوازم تعمیرات پرمصرف معرفی کردیم و همچنین به دلایلی که باید از این لوازم استفاده شود، اشاره شد. امیدوار هستیم توانسته باشیم شما را در این زمینه راهنمایی کنیم.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات