دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ دل استودیو Dell Studio 1557

نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

برد رم ریدرDell studio 1557         

نوت بوک dell studio 1557 دارای برد های جانبی می باشد که به برد اصلی یا همان مادربرد متصل می گردد یکی از این برد ها ,برد رم ریدر می باشد که خشابی که در آن مموری قرار میگیرد در این برد داخل می شود و اطلاعات از طریق این برد کوچک متصل شده به مادربرد نمایش داده می شود و درکل کار این برد انتقال داده خارجی به داخل دستگاه می باشد.شما می توانید قیمت خرید برد رم ریدر استودیو 1557 را مشاهده نمایید.

برد سوئیچ Dell studio 1557 

درهردستگاه dell studio 1557 برای خاموش و روشن کردن از دکمه ای که اکثرا روی قاب کیبرد به عنوان on/off مشخص شده است استفاده می شود. که به عنوان برد سوئیچ نام برده می شود. بردی کوچک است که توسط فلت های رشته ای در مدل های متفاوت  به مادربرد متصل می شود. کار اصلی آن خاموش و روشن کردن دستگاه می باشد.که اصولا این برد در نزدیک ترین قسمت در زیر قاب c دستگاه زیر دکمه خاموش و روشن قرار میگیرد و با هر بار فشار دستگاه را می توان خاموش و روشن نمود. شما می توانید قیمت خرید برد سوئیچ استودیو 1557 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات