دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion 14-N

لولا لپ تاپ اچ پی Pavilion 14-N_FBU83030010
نا موجود
لولا 14-N لولا لپ تاپ HP Pavilion 14-N در دو سمت چپ و راست قرار گرفته شده است که در تمامی لپ تاپ ها یکسان بوده ولی با هم متفاوت میباشند.هم چنین Hings در قسمت نوار فلزی به نمایشگر پیچ شده و توسط قاب B لپ تاپ، پوشانده می شود.دو قسمتی که لولا اچ پی پاویلیون 14-N از آن تشکیل شده شده است از یک طرف متص..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

14-N قاب و لولای اچ پی

سلامت قاب و بدنه لپ تاپ نقش مهمی در پایداری سایر قطعات نوت بوک HP Pavilion 14-N ایفا می نماید. قاب ها با توجه به سلیقه و در خواست کاربران در رنگ های متفاوتی تولید می شوند.

14-N انواع قاب لپ تاپ اچ پی پاویلیون

14-N قاب کف

قاب کف ( Bottom Case ) : به قاب کف یا زیر لپ تاپ 14-N اختصارا کاور D یا Base Cover نیز گفته می شود. این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد، می باشد .شما می توانید قیمت خرید قاب اچ پی 14-N را در این صفحه مشاهده نمایید.

لولای لپ تاپ ( Hinge) : لولای نوت بوک HP Pavilion 14-N ، لولا و Holder با هم می باشد .این قطعه به عنوان یک قطعه پر اصطکاک در هر نوت بوک بوده و وظیفه باز و بسته نمودن درب دستگاه را انجام می دهد که مشخصاٌ میزان زیادی از فشار و وزن را تحمل می نماید. شما می توانید قیمت خرید لولا اچ پی 14-N را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات