دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion 15-E

لولا لپ تاپ اچ پی Pavilion 15-E_FBR65003010
نا موجود
لولا 15-E لولا  HP Pavilion 15-E نقطه اتکای لپ تاپ است وعملکرد مناسب دستگاه وابسته به آن میباشد. همچنین بخشی از Hings  ازکابل های فلت و وبکم نیز عبور کرده است. باید مراقب باشیم که لولا اچ پی پاویلیون 5-E1 دچار آسیب نشود زیرا ممکن است باعث شکستکی قاب و در بعضی موارد پارگی فلت گردد. در صو..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

15-E قاب و لولای اچ پی

لپ تاپ  HP Pavilion 15-E که وظیفه قاب ها نگهداری از قطعات داخلی نوت بوک می باشد. قاب ها هم مانند دیگر قطعات لپ تاپ دچار آسیب و شکستگی شده و نیاز به تعویض و در بعضی موارد می توان آنها را تعمیر کرد.

15-E انواع قاب لپ تاپ اچ پی پاویلیون

15-E قاب کف

قاب کف ( Bottom Case ) : به قاب کف یا زیر لپ تاپ 15-E اختصارا کاور D یا Base Cover نیز گفته می شود. این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد، می باشد .شما می توانید قیمت خرید قاب اچ پی 15-E را در این صفحه مشاهده نمایید.

لولای لپ تاپ( Hinge) : لولای نوت بوک HP Pavilion 15-E ، لولا وHolder با هم می باشد .این قطعه به عنوان یک قطعه پراصطکاک در هر نوت بوک بوده و وظیفه باز و بسته نمودن درب دستگاه را انجام می دهد که مشخصاٌ میزان زیادی از فشار و وزن را تحمل می نماید. شما می توانید قیمت خرید لولا اچ پی 15-E را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات