دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قطعات لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion 15-E

Button-Touch Board Laptop HP Pavilion 15-E_DAR63TB16C0برد کلیک تاچ پداچ پی 15-Eاستفاده از کلیک وسط در تاچ پد بسیاری از لپ تاپ ها امکان پذیر است. البته برای استفاده از این قابلیت ابتدا باید آن را در بخش تنظیمات درایور نصب شده موس لپ تاپ فعال کنید و یا اگر فعال نشد درایور صحیح را نصب کنید. کار..
577,700 ریال
اسپیکر لپ تاپ اچ پی Pavilion 15-E
نا موجود
اسپیکر اچ پی HP 15-Eاز موارد خرابی اسپیک ر، صدا نداشتن آن باشد. با این حال همیشه صدا نداشتن اسپیکر به معنای خرابی صد در صدی اسپیکر نیست. ممکن است شل شدن سوکت ، خرابی کارت صدا و یا عدم نصب درایو ، باعث صدا نداشتن اسپیکر لپ تاپ باشد. برای این منظور بهتر است ابتدا وضعیت نصب درایو ، کارت صدا و اتصال..
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

لپ تاپ اچ پی Pavilion 15-E

وقتی صحبت از دوام به میان می آید اچ پی در ذهن تداعی می شود زیرا استحکام و دوام لپ تاپ های اچ پی برای کاربران این برند اثبات شده است. بدنه لپ تاپ های اچ پی از متریال مرغوب ساخته شده است که دوام و ماندگاری آن را تضمین می کنند. اگر دوست دارید فقط یک بار هزینه کنید و قیمت در اولویت انتخاب شما نیست اچ پی گزینه خوبی است. اگر مایل به خرید لپ تاپ اچ پی پاویلیون 15-E می باشید. باید بدانید که LED این لپ تاپ 15.6 اینچی 40 پین ، DVD آن نازک و باطری آن 6 سلولی است.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات