دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ دل استودیو Dell Studio 1557

فن دل 1558 از راه های مشخص شدن خرابی فن Dell Studio 1558 نوع صدای فن می باشد به صورت عادی فن دل استودیو 1558 بدون هیچگونه لرزش و صدا کار می کند چنانچه لرزش و صدا غیر عادی از فن شنیده شود باید مشکل فن عیب یابی شود.شما می توانید قیمت خرید فن دل 1558 را مشاهده نمایید. *توجه: امکان دارد فن De..
664,900 ریال
فن دل 1558 وظیفه ای که فن dell studio 1558 بر عهده دارد آن است که گرمای حاصل از چیپ‌ها را بوسیله هیت سینک به فن منتقل کند و فن دل استودیو 1558 گرما را به بیرون از نوت بوک انتقال می دهد . صدای فن لپ تاپ در حالت عادی بسیار کم است و تا زمانی که گوش خود را به لپ تاپ نزدیک نکنید متوجه نخواهید شد ..
588,600 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

فن 1557

فن نوت بوک دل 1557 هوای بیرونی را از طریق دریچه ها دریافت نموده و از چند قسمت لپ تاپ، هوای گرم قسمت های داخلی رابه خارج از دستگاه هدایت می نماید. در هنگام نصب فن لپ تاپ Dell Studio 1557 باید به مواردی مانند تعداد سیم و جای پیچ های آن توجه نمود. در مواقعی که فن لپ تاپ بامشکل روبرو می‌شود، راه حل های متفاوتی وجود دارد که یکی از آنها استفاده از خمیر سیلیکون یا تعویض خمیر سیلیکون لپ تاپ می باشد. در صورت آسیب دیدگی فن و اقدام به تعویض و یا تعمیر آن میتوانید قیمت خرید انواع خمیر سیلیکون را مشاهده نمایید. 
 

سوالات متداول

در هنگام سرویس فن و هیت سینک نیاز است برای فضای بین هیت سینک و CPU از خمیر سیلیکون استفاده شود .

در صورتی که FAN لپ تاپ دل استودیو 1557 کثیف باشد ممکن است باعث ایجاد صدا شود که با سرویس و تمیز کردن حل میشود درغیر این صورت باید فن تعویض شود.

بله ، درصورتی که FAN مشکل فیزیکی نداشته باشد شامل یک ماه گارانتی می باشد.

بله ، میشود جایگزین کرد ولی حتما باید قسمت گرافیک دار HEATSINK نوت بوک دل استودیو 1557 آن عایق شود.

در صورت سلامت فیزیکی ، FAN نوت بوک دل استودیو 1557 دارای 7 روز مهلت تست کالا و مرجوعی می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات