دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ سونی وی پی سی Sony VPCF13

فن لپ تاپ سونی VPCF1 غیر اصل کالای فوق فن لپ تاپ سونی VPCF1 غیر اصل میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع فن لپ تاپ VPCF1 به فن لپ تاپ سونی وی پی سی Sony VPCF11 مراجعه نمایید. *توجه: امکان دارد فن Sony VPCF1 Copy مطابق با عکس داخل سایت برای شما ارسال نشود. زیرا آمپر (توان) فن ها باهم ..
719,400 ریال
فن لپ تاپ سونی VPCF1 اورجینال
نا موجود
فن لپ تاپ سونی VPCF1 اورجینال زمانیکه  گرمای فنSony VPCF1بسیار بالا رود باعث صدمه رساندن بهcpu می شود در این هنگام  گرم شدن و صدای ناهنجارکه عامل خرابی فن محسوب می شود باید مورد بررسی قرار بگیرد  شما میتوانید قیمت خرید و توضیحات تکمیلی انواع فن را مشاهده نمایید. *توجه: امکان ..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن سونی VPCF13

فن VPCF13 از قطعات اصلی لپ تاپ می باشد یکی از مهم ترین ویژگی هایی که هیت سینک لپ تاپ دارد، دفع حرارت و گرما و در نهایت خنک کنندگی قطعه و محیط مورد نظر می باشد. در حقیقت فن سی پی یو اگر در کنار یک منبع مانند LED قرار بگیرد به راحتی می تواند حرارت و همچنین گرمای تولید شده از محیط و قطعات را دریافت و به مرور زمان آن را به بیرون هدایت نماید و این به نوعی طراحی هیت سینک را می رساند که به راحتی می تواند با هوا و یا حتی آب یک تعامل و تعادل برقرار و حرارت را از منبع اصلی به بیرون هدایت نماید.

خرید و قیمت فن VPCF13

عملکرد فن Sony VPCF13 خنک کردن لپ تاپ با کشیدن هوای سردتر از بیرون به داخل محفظه و اجزای آن می باشد. تجمع گرد و غبار و آلودگی باعث کاهش جریان هوا می شود بنابراین برای عملکرد بهتر فن نوت بوک باید دستگاه و فن آن را به صورت فیزیکی تمیز نمایید و شما می توانید قیمت خرید فن لپ تاپ VPCF13 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات