دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ ایسوس Asus X202E

فلت تصویر ایسوس X202E برای تعویض فلت لپ تاپ Asus x202e یا هر برند دیگری در این شرایط، باید بدانید که روی  قاب پشت ال سی دی و قاب دور ال سی دی همه مدل های لپ تاپ، محلی برای قرار گرفتن فلت تصویر وجود دارد. این بخش به حالت خار بر روی قاب‌ها قرار دارد و مسیر عبور فلت را نشان می ‌د..
937,400 ریال
فلت تصویر ایسوس X202E فلت تصویرAsus x202e کابلی است که وظیفه انتقال تصاویر و سایر اطلاعات از مادربرد به صفحه نمایش LCD یا LED را به عهده دارد. مسیر حرکت این کابل در اکثر لپ‌ تاپ‌ها از کنار لولا‌ها یا داخل‌ شان رد شده است. یعنی درست همان جایی که روزی صد بار باز و بسته&zwnj..
861,100 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

فلت تصویر ایسوس X202E

فلت تصویر لپ تاپ Asus X202E قطعه‌ای است که بدون آن انتقال تصاویر و سایر اطلاعات از مادر برد به صفحه نمایش غیرممکن می باشد. برای عیب‌یابی فلت، اگر تصاویر در صفحه نمایشگر لپ تاپ با اشکال نمایش داده ‌شوند می‌توان نتیجه گرفت کابل فلت خراب شده چون یک سر این کابل به نمایشگر متصل است و ممکن است کاربر حتی با صفحه نمایشی کاملا سیاه روبرو شود. شما میتوانید قیمت خرید فلت ایسوس X202E را در این صفحه مشاهده نمایید.

سوالات متداول

یکی از اصلی ترین دلیل های پرش مربوط به فلت می باشد و در صورت سالم بودن فلت باید مادربرد را چک کرد.

بله ، ولی فقط زمانی این کارانجام شود که فلت نو موجود نباشد زیرا تعمیر فلت کار بسیار وقت گیری می باشد.

به دلیل طراحی ضعیف و یا خرابی قاب باعث قرار گرفتن فلت بین لولا و قاب و همچنین باعث له شدن فلت می شود.

در اکثر مواقع این مشکل بدلیل خرابی فلت می باشد که تصویر یا نور صفحه قطع میشود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات