دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ دل وسترو 1320 Dell Vostro

فلت تصویر دل 1320 با وب فلت تصویر لپ تاپ dell 1320 کابلی است که در بین قاب A و B نصب میشود و از قسمت لولا به سمت قاب D به مادربرد متصل می شود. اکثر مواقع وقتی به فلت فشار وارد شود و یا ضربه وارد شود آسیب میبیند.انتقال تصویر و انتقال اطلاعات عملی است که این کابل انجام میدهد.اگر مشکل پیدا کند ..
1,460,600 ریال
فلت تصویر لپ تاپ دل Vostro 1320_DC02000QH00 بدون وب
نا موجود
فلت تصویر دل 1320 در لپ تاپ dell Vostro 1320 قطعه ای به اسم فلت وجود دارد. فلت در نزدیکی لولا و قاب c قرار دارد. زمانیکه با صفحه ای تار و سیاه روبرو شدیم مشکل از فلت می باشد در این زمان برای اطمینان بیشتر می توان پیچ لولا را باز نموده و فلت دل وسترو 1320 را خارج نمود. هنگام باز نمودن باید به قاب ..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فلت دل وسترو 1320

فلت تصویر لپ تاپ Dell Vostro 1320 مجموعه‌ای از رشته سیم‌هایی است که در کنار یکدیگر به طور منظم قرار گرفته‌اند. این کابل‌ها با ساختار و طراحی خاصی که دارند، بسیار منعطف، نرم و سبک می باشند. از دیگر ویژگی‌های کابل فلت می‌توان به نصب راحت و آسان آن به برد و مدار الکترونیکی اشاره نمود.کابل فلت دل 1320 دارای 2 مدل متفاوت میباشد.هردو مدل از لحاظ پارت نامبر یکسان بوده و جایگزین هم استفاده میگردند.تنها تفاوت حائز اهمیت این دو فلت در نوع بدون وب کم و دارای وب کم آن است که فلت همراه با وب کم دارای ریورژن های متفاوتی میباشد..فلت دل 1320 مختص دستگاه های دارای صفحه نمایش ال سی دی 30 پین بوده و برای دستگاه های دارای صفحه نمایش ال ای دی متناسب نمیباشد. شما میتوانید قیمت خرید فلت دل 1320 را در این صفحه مشاهده نمایید.

سوالات متداول

بله ، ولی فقط زمانی این کارانجام شود که فلت نو موجود نباشد زیرا تعمیر فلت کار بسیار وقت گیری می باشد.

اگر خطوط ثابت باشد حتما خرابی از ال ای دی می باشد ولی در صورت جابجا شدن خطوط به احتمال زیاد خرابی از فلت تصویر می باشد.

در اکثر مواقع این مشکل بدلیل خرابی فلت می باشد که تصویر یا نور صفحه قطع میشود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات