دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion 15-BS

فلت 15-BS در بسیاری از دستگاه ها فلت تصویر hp pavilion 15-BS که 40 پین است از داخل یا کنار لولا عبور داده شده است که به دلیل ارتباط با قاب ها و خم شدن لپ تاپ بسیار آسیب پذیر است. ضربه به این قسمت باعث شکسته شدن قاب و لولا و پارگی فلت اچ پی پاویلیون 15-BS می شود.شما می توانید از پیچ های مشابه استف..
643,100 ریال
فلت 15-BS هر دستگاه hp pavilion 15-bs  دارای یک فلت تصویر می باشد.فلت تصویر این دستگاه که 30 پین است یکی به مادبرد وصل می  شود و دیگری به صفحه نمایش متصل می شود.به دلیل اینکه لولای لپ تاپ اچ پی پاویلیون 15-bs زیاد خم می شود امکان دارد به فلت تصوبر آسیب برساند.پس هنگام باز و بسته کردن دس..
719,400 ریال
فلت 15-BS فلت تصویر دستگاه hp pavilion 15-bs از رشته سیم هایی تشکیل شده و وظیفه انتقال تصویر را دارد. این قطعه به دلیل نزدیک بودن به قاب و لولا امکان آسیب دیدنش زیاد می باشد.در صورت آسیب لولا دستگاه به راحتی باز نمی شود و قاب ها نیز میشکنند.شما می توانید قیمت لولا اچ پی پاویلیون 15-bs را مشاهده ن..
643,100 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)
سوالات متداول

بله ، ولی فقط زمانی این کارانجام شود که فلت نو موجود نباشد زیرا تعمیر فلت کار بسیار وقت گیری می باشد.

به دلیل طراحی ضعیف و یا خرابی قاب باعث قرار گرفتن فلت بین لولا و قاب و همچنین باعث له شدن فلت می شود.

در اکثر مواقع این مشکل بدلیل خرابی فلت می باشد که تصویر یا نور صفحه قطع میشود.

یکی از اصلی ترین دلیل های پرش مربوط به فلت می باشد و در صورت سالم بودن فلت باید مادربرد را چک کرد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات