دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire Es1-572

نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

کیبورد ایسر ES1-572

کیبورد ایسر ES1-572 یکی از اجزای اصلی لپ تاپ است که دستورات کاربر را به سرعت وارد بخش نرم افزاری نوت بوک می نماید .کار نکردن کیبورد لپ تاپ می تواند مشکل دردسرسازی باشد. زباله های گیر کرده در کیبورد لپ تاپ می توانند عامل اصلی از کار افتادگی آن باشند. اگر چند دکمه از کیبورد کار نمی کند ، وقت آن رسیده است که کیبورد را به طور کامل تمیز نمایید.
تایپیست ها زمان زیادی را باید با کیبورد کار کنند و اگر کیبورد مناسبی نداشته باشند ، آسیب های زیادی به مچ آن ها وارد می شود. طبیعتا بهترین کیبورد برای تایپیست ها ، کیبوردی است که با آن راحت باشند و بتوانند ساعت ها بدون خستگی مچ دست و انگشتان ، با آن کار نمایند. شما می توانید قیمت خرید کیبرد ایسرES1-572 را در این صفحه مشاهده نمایید.

نکات تعویض کیبرد ایسر اسپایر ES1-572

هنگام جایگزینی فلت کیبرد جدید مراقب باشید فلت آن تا و خم نشود و سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد برخورد نداشته باشد زیرا باعث اتصالی می شود.

سوالات متداول

بله ، کیبرد نوت بوک ایسر اسپایر ES1-572 دارای 7 روز مهلت تست می باشد.

فریم پلاستیکی میان دکمه های کیبرد می باشد که فضای میان دکمه ها را می پوشاند.

درحالتی که دکمه کیبرد لق شده باشد و یا جدا شده باشد و کیبرد از لحاظ فیزیکی ایراد داشته باشد شما می توانید دکمه جدید را جایگزین آن نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات