دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire V3-572G

کیبورد ایسر E1-570 اگر کیبورد لپ تاپ نبود ، هرگز نمی‌توانستیم با نوت بوک ارتباط برقرار کنیم و اطلاعات و دستورات را وارد لپ تاپ نماییم. ما با فشردن دکمه های کیبورد لپ تاپ  ایسر اسپایر E1-570 می ‌توانیم پیچیده‌ترین الگوریتم‌ها را پیاده‌سازی نماییم ، سوالات روزمره‌..
1,842,100 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

کیبرد ایسر V3-572

صفحه کیبورد V3-572 جزء جدانشدنی لپ تاپ بوده است. که به عنوان قسمت ورودی لپ تاپ وظیفه ثبت اطلاعات در دستگاه را دارد. صفحه کیبورد شامل مجموعه‌ای از سوییچ‌ها است که به ریزپردازنده متصل است. این قطعه وضعیت سوییچ را متناسب و عکس‌العمل درست در باب تغییر وضعیت یک سوئیچ بروز می‌دهد. این قطعات هم مانند هر قطعه الکتریکی دیگری با توجه به پیشرفت تکنولوژی دستخوش تغییراتی شده است و در نمونه‌های بهتری تولید شده‌است. همچنین باید گفت که این قطعه مانند هر محصول دیگری ممکن است که دچار آسیب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. تعمیر و تعویض صفحه کیبورد لپ‌تاپ بسیار حساس و نیازمند تخصص است. برای تعمیر لپ تاپ چون که یک وسیله بسیار حساس و گران است بهتر است که به مراکز معتبر مراجعه نمایید. شما می توانید قیمت خرید کیبرد ایسر V3-572 را در این صفحه مشاهده نمایید.

نکات تعویض کیبرد ایسر اسپایر V3-572 

توجه داشته باشید هنگام تعویض کیبرد جدید فلت آن تا و خم نشود زیرا باعث آسیب میشود و دقت نمایید سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد برخورد نداشته باشد زیرا باعث اتصالی می شود
 

سوالات متداول

بهتر است که با دستمال نمناک آن را تمیز کنید زیرا مایعات باعث میشود که دکمه ها عملکرد خود را از دست بدهد.

خیر، اگر کیبرد دچار آب خوردگی شده باشد و دکمه های آن از کار بیفتد قابلیت تعمیر را ندارد و باید کیبرد جایگزین شود

درحالتی که دکمه کیبرد لق شده باشد و یا جدا شده باشد و کیبرد از لحاظ فیزیکی ایراد داشته باشد شما می توانید دکمه جدید را جایگزین آن نمایید.

در صورت آسیب فیزیکی ، کیبرد شامل گارانتی نمی شود

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات