دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ ایسوس Asus K550J

Keyboard Laptop Asus X550-K550 روش تعویض کیبرد K550-X550 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد به قاب کنار متصل است و برای تعویض آن نیاز است که دستگاه باز شود. ابتدا پیچ های قاب کف را باز کنید،تمام قطعات و پیچ هایی که نیاز است را باز کنید،..
1,962,000 ریال
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

کیبرد ایسوس K550

کیبرد لپ تاپ وظیفه تایپ کردن اطلاعات مورد نیاز شما را برعهده دارد و به عنوان یک ابزار ورودی محسوب می شود. در واقع کیبورد یک قطعه در لپ تاپ می باشد که دارای تعدادی کلید می باشد که حروف فارسی یا انگلیسی روی آن ثبت شده است. به طور کلی می توان گفت خرابی کیبرد نوت بوک می تواند باعث از کارافتادن دستگاه شما شود و کارکرد خود را از دست بدهد.

قیمت و خرید کیبرد ایسوس X550 

کیبرد لپ تاپ ایسوس جزء کیبردهایی می باشد که بدون فریم می باشد یعنی از زیر قاب C نوت بوک شما نصب می شود در تعریفی دیگر می توان گفت که کیبرد بدون فریم می باشد برای نصب این کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنید به عنوان دیگر حتی اگر آداپتور به آن متصل بود آنرا جدا کنید.
این کیبرد به قاب کنار متصل است و برای تعویض آن نیاز است که دستگاه باز شود. ابتدا پیچ های قاب کف را باز کنید،تمام قطعات و پیچ هایی که نیاز است را باز کنید، قاب کنار کیبرد(C)  از قاب کف دستگاه جدا شده ، خارهای لحیمی کیبرد را از روی قاب کنار کیبرد(C) جدا کنید و کیبرد جدید را روی قاب کنار کیبرد(C)  به وسیله هویه با جوش های پلاستیکی لحیم کنید. 

نکات روش تعویض کیبرد ایسوس X550

هنگام جدا کردن خارهای کیبرد مراقب باشید که قاب C دستگاه آسیب نبیند و به طور صحیح روی دستگاه شما نصب شود.
هنگام لحیم کردن کیبرد جدید به قاب C، مراقب باشید به وسیله هویه، به قاب آسیب نرسانید و باعث خرابی آن نشوید.
هنگام جایگزینی کیبرد جدید، مراقب باشید که فلت آن بیش از حد خم و یا تا نشود (اصطلاحا فلت نباید شکسته شود) که باعث قطع شدن سیم های ظریف داخل فلت میشود و در این حالت بعضی یا کلیه دکمه ها از کار می افتند.

سوالات متداول

در صورت آسیب فیزیکی ، کیبرد شامل گارانتی نمی شود.

درحالتی که دکمه کیبرد لق شده باشد و یا جدا شده باشد و کیبرد از لحاظ فیزیکی ایراد داشته باشد شما می توانید دکمه جدید را جایگزین آن نمایید.

خیر، اگر کیبرد دچار آب خوردگی شده باشد و دکمه های آن از کار بیفتد قابلیت تعمیر را ندارد و باید کیبرد جایگزین شود.

خیر ، زیرا امکان دارد درحین نصب و جدا کردن از نوت بوک ، فلت کیبرد دچار آسیب گردد و حتما باید قبل از نصب ، کیبرد را تست نمایید و سپس آن را نصب نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات