دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ ایسوس Asus K556UQ

نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

کیبرد ایسوس K556UQ    

کیبوردها صفحه کلیدهایی متشکل از تعداد زیادی کلید هستند که در زیر هر کدام از کلیدها چیزی به نام رابر Robber قرار دارد. عملکرد صفحه کلید به این صورت است که با فشار یک کلید از کیبورد ، این حرکت توسط رابر، به بورد اصلی کیبورد انتقال داده می‌شود.

خرید کیبرد ایسوس K556UQ

کیبرد ایسوس K556UQ زیر قاب C نوت بوک نصب می شود که آن را کیبرد بدون فریم می نامند. این کیبرد دارای 7 روز مهلت تست کالا می باشد و به رنگ مشکی عرضه می شود. شما می توانید قیمت خرید کیبرد ایسوس K556UQ را در این صفحه مشاهده نمایید.

نکات نگهداری کیبرد ایسوس K556UQ

در اولین قدم پس از ریختن آب روی کیبرد باید اتصال صفحه کلید را از نوت بوک قطع نمایید. کابل آن را بکشید و اگر می‌توانید آن را برعکس نمایید ، تا مایع با صفحه مدار و قطعات الکترونیکی آن تماس پیدا نکند.

نکات تعویض کیبرد ایسوس K556UQ

دقت فرمایید هنگام تعویض کیبرد جدید فلت آن تا و خم نشود و سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد برخورد نداشته باشد زیرا باعث اتصالی می شود.


 

سوالات متداول

فریم پلاستیکی میان دکمه های کیبرد می باشد که فضای میان دکمه ها را می پوشاند.

درحالتی که دکمه کیبرد لق شده باشد و یا جدا شده باشد و کیبرد از لحاظ فیزیکی ایراد داشته باشد شما می توانید دکمه جدید را جایگزین آن نمایید.

خیر ، زیرا امکان دارد درحین نصب و جدا کردن از نوت بوک ، فلت کیبرد دچار آسیب گردد و حتما باید قبل از نصب ، کیبرد را تست نمایید و سپس آن را نصب نمایید.

خیر ، ندارد شما می توانید لیبل حروف فارسی برای کیبرد تهیه نمایید.

بله ، کیبرد نوت بوک ایسوس K556UQ دارای 7 روز مهلت تست می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات