دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ ایسوس Asus P2530

کیبرد ایسوس X555 کیبرد یا همان صفحه کلید نوت بوک جزء قطعات بسیار مهم و حائز اهمیت به شمار می رود . این قطعه در لپ تاپ به کاربران این امکان را می دهد که بتوانند مطالب مورد نظر خود را تایپ کنند. در تعریفی دیگر می توان گفت کیبرد یک دستگاه ورودی است که با فشردن هر کدام از دکمه های صفحه کلی..
2,125,500 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

کیبورد ایسوس P2530

صفحه کلید به کاربران اجازه می دهد متن را در رایانه یا هر ماشین الکترونیکی دیگری وارد کنند. این یک دستگاه جانبی است که ابتدایی ترین راه برای ارتباط کاربر با رایانه است. این شامل چندین دکمه است که اعداد ، نماد ها و حروف را ایجاد می کند ، طراحی صفحه کلید از صفحه کلید های ماشین تحریر می آید و اعداد و حروف به این صورت روی صفحه کلید چیده شده اند که به تایپ سریع کمک می کند.

خرید و قیمت کیبرد نوت بوک ایسوس P2530

برای خرید کیبرد لپ تاپ به این که کیبرد با فریم و بدون فریم است توجه نمایید. منظور از فریم قابی است که مابین دکمه های کیبرد قرار می گیرد. نکته ی بعدی که هنگام خرید باید مورد توجه قرار بگیرد این است که کیبرد نوت بوک Asus P2530 بدون فریم فاقد بک لایت (به نوری گفته می شود که باعث نور بخشیدن به کیبرد می شود که علاوه بر زیبایی به کار کردن با لپ تاپ در تاریکی کمک می نماید) می باشد کیبرد ایسوس P2530 از زیر قاب C جایگذاری می گردد. شما می توانید قیمت خرید کیبرد ایسوس P2530 را در این صفحه مشاهده نمایید. کیبوردهای موجود در سایت کامپیوتر افق با 7 روز مهلت تست کالا عرضه می گردد.

نکات نگهداری کیبرد ایسوس P2530

در کنار لپ تاپ خود از خوردن مایعات خودداری کنید. ممکن است لیوان نوشیدنی روی لپ تاپ برگردد. مایعات باعث خراب شدن قطعات میکروالکترونیکی داخل لپ تاپ می‌شود. اتصال کوتاه رخ می‌دهد در نتیجه باعث می شود که مادر برد نوت بوک صدمه ببیند راهکار ساده این است که با فاصله گرفتن از لپ تاپ نوشیدنی میل نمایید .

نکات تعویض کیبورد ایسوس P2530

به این نکته توجه فرمایید هنگام تعویض کیبرد جدید فلت آن تا و خم نشود و سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد برخورد نداشته باشد زیرا باعث اتصالی نوت بوک شما می شود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات