دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion 15-AB

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

15-AB کیبرد اچ پی

کیبوردهای لپ تاپ دارای دکمه هایی می باشد که طبق استاندارد خاصی در کنار هم قراردارند. کیبورد اچ پی پاویلیون 15-AB از اساسی ترین قسمت های نوت بوک می باشد. نحوه کار صفحه کلید و روش دقیق تفسیر کلیدها توسط پردازنده در مدل‌های مختلف متفاوت است. 

15-AB خرید کیبرد اچ پی پاویلیون

کیبردهای اچ پی پاویلیون 15-AB دارای هفت روزمهلت تست مرجوعی کالا می باشد. این سری از کیبردها به صورت بدون بک لایت وبا بک لایت وبا اینتر کوچک به بازار ارائه شده است. قیمت خرید کیبرد اچ پی15-AB  را در این صفحه مشاهده نمایید.

15-AB نکات نگه داری کیبرد اچ پی پاویلیون

از ضربه زدن محکم به کلید کیبرد خود داری کنید زیرا باعث شکستن کلید کیبردها میشود. ازیختن مایعات روی کیبرد جلوگیری کنید تا کیبرد دچار اتصالی نشود. همچنین از استفاده ی مواد ضد عفونی کننده برای تمیز کاری نیزخود داری فرمایید. 

15-AB نکات تعویض کیبرد اچ پی پاویلیون

توجه نمایید درحین تعویض کیبرد جدید فلت خم نشود زیرا باعث می شود سیم های ظریف داخل فلت آسیب ببیند و دکمه ها به خوبی عمل نکنند و سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد برخورد نداشته باشد زیرا باعث اتصالی می شود.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات