دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قطعات لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron N5110

کیبورد دل 5110 کیبورد دل 5110 یکی ازاساسی ترین بخش های نوت بوک می باشد که اطلاعات را به سیستم منتقل می کند. این قسمت بسیار پراستفاده است و به همین خاطر دچار مشکلات زیادی می شود. یکی از مشکلات متداول بین کیبوردها شکستن کلید کیبورد می باشد که با تعویض کلید کیبرد به سادگی حل می شود. کیبرد اینسپایرون..
1,809,400 ریال
فلت تصویر لپ تاپ دل Inspiron 5110_50-4IE01-201
نا موجود
Flat Laptop Dell Inspiron 5110_50-4IE01-201 این فلت مختص لپ تاپ Dell Inspiron 5110 میباشد. اين مدل فلت تصویر ممکن است با ريورژن (REV) هاي متفاوتي موجود باشد. درصورتي که ريورژن (REV) کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد و يا از طريق صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرماي..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

نحوه تعویض قطعات لپ تاپ دل 5110 :

بدون شک DELL 5110 یکی از پرفروش ترین لپ تاپ ها در زمان خود بوده است و بازار لپتاپ‌های هم رده‌ی خود را تحت تاثیر قرار داده بود، به دلیل تقاضای زیاد این نوت بوک هنوز هم بعد از سال ها از سر زبان نیفتاده است و بازار دست دوم خوبی دارد یکی از دلیل هایی که نوت بوک دل اینسپایرون ان 5110 جز گزینه های خیلی مناسب برای خرید دست دوم لب تاب می باشد، فراوانی قطعات جایگزین در صورت خرابی می باشد که شما میتوانید به راحتی قطعات لب تاب خود را خریداری نمایید.

آموزش مرحله به مرحله ی باز کردن و تعویض لپ تاپ دل اینسپایرون N5110 :

در این مقاله سعی در این داریم که به صورت ساده، باز و بست تمامی قطعات نوت بوک دل اینسپایرون N5110 را به صورت گام به گام به شما آموزش دهیم. در مرحله اول از خاموش بودن لپ تاپ اطمینان حاصل نمایید و بعد از آن اداپتور را جدا نموده و مطابق عکس باتری را از لپ تاپ جدا نمایید، برای باز کردن باطری خارهایی که طبق فلش مشخص شده را در دو سمت تغییر جهت دهید و باطری را به صورت کشویی خارج نمایید.


در مرحله ی بعدی شروع به باز نمودن تمامی پیچ هایی که در بالا مشخص شده، می نماییم.

نحوه تعویض رم دل 5110 :

در مرحله ی اول پیچ کف قاب را مشابه تصویر پایین باز نمایید و بعد بوسیله ی قاب باز کن به باز نمودن درب رم دل 5110 اقدام نمایید.

و بعد از آن خارهای کنار رم را به سمت بیرون فشار دهید و به این صورت رم ها آزاد میشود و به صورت کشویی آن را خارج نمایید.

و برای ارتقای رم لپ تاپ شما میتوانید قیمت خرید رم دل 5110 را مشاهده نمایید.

نحوه تعویض دی وی دی درایو دل 5110 :

بعد از باز نمودن درب رم که در قسمت بالا توضیح داده شده DVD RW DELL 5110 آزاد شده و شما میتوانید به صورت کشویی آن را خارج نمایید.

شما میتوانید در این مرحله اقدام به تعویض و خرید دی وی دی دل 5110 نمایید. حتما این نکته را مد نظر داشته باشد DVD خریداری شده بدون نگه دارنده و پنل دی وی دی 5110 می باشد و باید این دوقطعه را بروی دی وی دی جدید نصب نمایید .

 

نحوه تعویض کیبرد دل 5110 :

برای این کار ابتدا کیبرد را به سمت بالا به آرامی فشار دهید و توسط اسپاتول یا قاب باز کن خارها را به ترتیب از یک سمت شروع به باز نمودن نمایید.

حتما کیبرد را در حالت نیمه باز نگه دارید و اقدام به باز نمودن ضامن های فلت کیبرد نمایید و بعد از آن شما میتوانید اقدام به تعویض و خرید کیبرد دل 5110 نمایید.

 

نحوه تعویض قاب دور کیبرد لپتاپ دل 5110 :

در این مرحله باید 4 عدد پیچ که در تصویر پایین به آن اشاره شده را باز نمایید و در قدم بعد ، ضامن فلت را به سمت بالا آزاد نموده و اقدام به آزاد نمودن فلت ها مینماییم و بعد ازآن شما باید برد سوئیچ، برد مدیا و همچنین تاچ پد و کلیک موس 5110 را از پشت قاب خارج نمایید که در ادامه مطالب در مورد آن توضیح میدهیم و شما میتوانید قیمت خرید قاب C دل 5110 را در این صفحه مشاهده نمایید.

نحوه تعویض برد سوییچ یا دکمه پاور :

در قدم اول باید فلت برد سوییچ را مشابه تصویر از روی قاب C باز نمایید و بعد از آن از پشت کاور C پیچ برد سوییچ را باز نموده و تعویض نمایید و در ادامه شما اقدام به تعویض و خرید برد سوییچ دل 5110 نمایید.

نحوه تعویض برد مدیا لپتاپ دل 5110 :

بعد از باز نمودن فلت برد مدیا و پیچ مخصوص 5110 که در تصویر پایین نشان داده شده است ، در این مرحله اقدام به خرید برد مدیا دل 5110 نمایید.


 

نحوه تعویض تاچ پد لپتاپ دل 5110 :

بعد از بازنمودن فلت تاچ پد اقدام به باز نمودن پیچ و خارهای تاچ پد دل 5110 نمایید و همچنین فلت های پشت تاچ پد دل 5110 را تعویض نمایید.


 

شما میتوانید اقدام به تعویض و خرید تاچ پد 5110 نمایید.

نحوه تعویض باتری بایوس لپتاپ دل 5110 :

برای این کار مشابه تصویر، فقط لازم است با پیچ گوشتی یا اسپاتول از قسمت باطری  به سمت راست و بعداز آن به سمت بالا کمی فشار دهید و بعد از آن اقدام به خرید باطری بایوس نموده وآن را تعویض نمایید.

روش تعویض مادربرد لپ تاپ دل 5110 :

بعد از باز نمودن قاب C لپ تاپ، اقدام به باز نمودن تمامی پیچ ها و فلت ها که در پایین به آن اشاره شده است نمایید و به آرامی مادربرد را به سمت بالا جدا کنید و میتوانید اقدام به تعویض و خرید مادربرد دل 5110 نمایید.

نحوه تعویض هارد لپتاپ دل 5110 :

برای تعویض هارد، باید بعد از باز نمودن مادربرد آن را برگردانید و هارد را مشابه تصویر پایین به صورت کشویی خارج نمایید و بعد از آن اقدام به تعویض و خرید هارد دل 5110 نمایید.

نحوه تعویض فن لپتاپ دل 5110 :

برای این کار بعد از باز نمودن مادربرد که در بالا به آن اشاره شده است، شما پیچ های فن و هیت سینک را مشابه تصویر پایین باز نموده و کابل فلت فن را آزاد نمایید و در اقدام بعدی شما میتوانید برای تعویض و خرید فن هیت سینک دل 5110 اقدام نمایید ولی حتما در هنگام تعویض فن و هیت سینک از خمیر و پد سیلیکونی استفاده نمایید.

نحوه تعویض قاب کف  لپتاپ دل 5110 :

برای این کار بعد از انجام مراحل بالا باید ابرویی یا قاب بالایی قاب C را توسط قاب بازکن باز نموده و بعد از آن برد USB و برد شارژ دل 5110 را باز می نمایید و بعد از آن اقدام به تعویض و خرید قاب دل 5110 نمایید. 

نحوه تعویض برد USB3 دل 5110 :

برای تعویض برد کوچک 5110 باید در ابتدا پیچ های پایین را باز نموده و بعد از جدا نمودن قسمت ابرویی 5110 که در قسمت تعویض قاب کف دل 5110 توضیح داده شده می توانید به راحتی اقدام به تعویض و خرید برد USB3 دل 5110 نمایید.

 

نحوه تعویض برد پاور دل 5110 :

این مرحله بعد از باز نمودن مادربرد و ابرویی دل 5110 قابل دسترسی میباشد این برد علاوه بر جک شارژ شامل جک USB و همچنین سوکت VGA می باشد و در مرحله ی بعدی شما میتوانید اقدام به تعویض و خرید برد پاور دل 5110 نمایید.

 

نحوه تعویض اسپیکر لپتاپ دل 5110 :

بعد از باز نمودن مادربرد لپتاپ دل 5110 شما به قسمت اسپیکر دسترسی دارید و برای این کار کافی است که توسط اسپاتول خارهای اسپیکر را جدا نمایید و بعد از آن اقدام به تعویض و خرید اسپیکر دل 5110 نمایید.

نحوه تعویض لولا دل 5110 :

برای این کار در ابتدا فلت LED و آنتن وای فای را از روی کارت وایرلس باز می نمایید.

و بعد از آن چهار عدد پیچ بر روی Hings چپ و راست می باشد را مشابه تصویر باز نموده

 

و  در گام بعدی قاب B یا دور ال ای دی را با قاب بازکن یا اسپاتول باز می نمایید و مشابه تصویر پیچ های بالایی و پایینی را باز می نمایید

و بعد از جدا نمودن LED شما باید پیچ های کنار ال ای دی را باز نمایید در گام بعدی اقدام به تعویض و خرید لولای دل 5110 نمایید. 

نحوه تعویض ال ای دی دل 5110 :

در ادامه توضیحات بالا شما میتوانید بعد از باز کردن لولا و جدا کردن فلت تصویر دل 5110 اقدام به تعویض و خرید ال اس دی دل 5110 نمایید، حتما این نکته را مد نظر داشته باشید که برای تعویض ال ای دی نیاز به باز کردن قاب های C و D نمی باشد و شما میتوانید مشابه فیلم زیر اقدام به تعویض ال ای دی دل 5110 نمایید.


 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات